Świadczymy przewozy z adresu na adres. Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego.
Skontaktuj się z nami: tel: + 48 74 8525472 kom. + 48 601789130


Koszt przejazdu od 200 zł


Poniżej prezentujemy dni wyjazdów:


Przewozy busami

Wrocław → Niemcy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przewozów busem. Działamy na rynku dolnośląskim już od dłuższego czasu i jesteśmy w stanie zorganizować transport z każdego większego miasta w tym województwie, np. z Wrocławia. Wybierając przewozy osobowe z naszą pomocą dotrą Państwo bez problemu do celu swojej podróży. Rzetelną i bezpieczną usługę gwarantujemy na podstawie:
- Certyfikatu Kompetencji Zawodowych,
- Licencji na wykonywanie Międzynarodowego Transportu Drogowego Osób,
- Certyfikatu Rzetelności z KRD.

Nasze busy do Niemiec z miasta Wrocław wyjeżdżają w każdy wtorek i piątek w godzinach rannych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom dotarcie do celu jeszcze tego samego dnia, niezależnie od odległości. By maksymalnie skrócić czas Państwa podróży, wszystkie przewozy osobowe są przez nas dokładnie planowane – my nie nadkładamy drogi, Państwo nie tracą czasu.

Przewozy do Niemiec z naszą pomocą są również bardzo komfortowe. Wszystkie pojazdy, którymi dysponujemy posiadają aktualny przegląd techniczny oraz zapewniają odpowiednią wygodę podczas nawet najdłuższej jazdy. Przewozy busem z firmą „ANGELIKA” to rzetelna i profesjonalna oferta. Komfortu podróży z nami dopełniają takie udogodnienia jak klimatyzacja, ogrzewanie w zimie i nawigacja GPS z najnowszymi mapami.

Jeśli szukają Państwo busów do Niemiec w atrakcyjnej cenie (już od 200 zł) to chętnie pomożemy i dowieziemy Państwa pod każdy adres. Nasi kierowcy posiadają długoletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym oraz aktualne badania zdrowotne. W trosce o bezpieczeństwo pasażerów na dłuższe trasy wysyłamy dwóch kierowców, ze względu na możliwość wystąpienia efektów zmęczenia przy tak długich przewozach osobowych. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort naszych pasażerów oraz potrafimy sprostać indywidualnym wymaganiom osób korzystających z naszych przewozów do Niemiec. Dajemy Państwu także możliwość negocjacji cen przejazdu oraz jesteśmy otwarci na wszelkie inne możliwości współpracy. Jeśli busy do Niemiec to tylko z nami Przewozy busem z województwa dolnośląskiego oraz lubuskiego nigdy nie były tak proste!

Zapraszamy do kontaktu!