Świadczymy przewozy z adresu na adres. Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego.
Skontaktuj się z nami: tel: + 48 74 8525472 kom. + 48 601789130


Koszt przejazdu od 200 zł


Poniżej prezentujemy dni wyjazdów:


Przewozy busami

Wałbrzych → Niemcy

Nasza oferta przewozów busem to coś obok czego nie sposób przejść obojętnie. Obszarem naszego działania jest teren województw śląskiego i lubuskiego. Dzięki temu ograniczeniu jesteśmy w stanie obsłużyć każdego klienta, niezależnie od miasta, w którym się znajduje (np. Wałbrzych). Cel podróży z naszymi przewozami osób będzie dla Państwa jeszcze bliżej niż sugerowała by to liczba kilometrów. O naszym profesjonalnym przygotowaniu świadczą w tym wypadku: Certyfikat Kompetencji Zawodowych, Licencja na wykonywanie Międzynarodowego Transportu Drogowego Osób, Certyfikat Rzetelności wydany przez KRD. Dzięki temu mają Państwo pewność, że busy do Niemiec, które organizujemy są w pełni legalne i bezpieczne.

Harmonogram naszych przewozów do Niemiec obejmuje godziny poranne w każdy wtorek i piątek przez okrągły rok. Wczesna pora wyjazdu zapewni Państwu osiągnięcie celu podróży jeszcze tego samego dnia i to bez względu na odległość, która będzie trzeba pokonać. Bardzo dobrze opanowaliśmy także planowanie trasy przejazdu naszymi busami do Niemiec, by ani Państwo nie tracili przez nas czasu, ani byśmy my nie musieli nadkładać niepotrzebnie drogi.

Oczywiście z naszymi przewozami busem wiążą się również inne udogodnienia, od komfortu podróży zaczynając. By zapewnić Państwu odpowiedni poziom usług, każdy z naszych pojazdów do przewozu osób jest poddawany regularnym kontrolom stanu technicznego oraz posiada aktualne badania wydawane przez Centrum Kontroli Pojazdów. Niezależnie czy nasza podróż zaczyna się w Wałbrzychu czy gdziekolwiek indziej zawsze mogą Państwo liczyć na naszą rzetelną i kulturalną pomoc. Nasze busy do Niemiec posiadają między innymi:
- ogrzewanie,
- klimatyzację,
- zaktualizowane mapy i precyzyjna nawigację GPS,
- bardzo wygodne siedzenia.

Cenny naszych usług na przewóz osób do Niemiec zaczyna się już od 200 zł, co niewątpliwie stanowi doskonałą okazję i konkurencję np. dla autokarów. Każdy z kierowców zatrudnionych w naszej firmie ma długoletnie doświadczenie na trasach krajów europejskich oraz zaświadczenie o dobrym stanie zdrowia. W trosce o Państwa życie, na dłuższe wyjazdy zapewniamy także obecność drugiego kierowcy, który w każdej chwili będzie gotów zmienić swojego zmęczonego kolegę. Przewozy busem to bardzo odpowiedzialne zadanie i tak też do niego podchodzimy.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz zadawania pytań o naszą ofertę przewozów do Niemiec – chętnie uwzględnimy Państwa indywidualne wymagania oraz negocjacje co do ceny podróży.