Świadczymy przewozy z adresu na adres. Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego.
Skontaktuj się z nami: tel: + 48 74 8525472 kom. + 48 601789130


Koszt przejazdu od 200 zł


Poniżej prezentujemy dni wyjazdów:


Przewozy busami

Świdnica → Niemcy

Serdecznie witamy na naszej stronie poświęconej przewozom osób do Niemiec. Nasza oferta przewiduje możliwość wyjazdu busem do Niemiec z bardzo wielu miast w województwach śląskim i lubuskim (w tym oczywiście ze Świdnicy). Dzięki dokładnemu planowaniu i dużej flocie pojazdów jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas Państwa podróży oraz ograniczyć liczbę kilometrów, które będziemy musieli w tym wypadku pokonać. Nasza firma posiada także wszelkie zaświadczenia świadczące o legalności i bezpieczeństwie współpracy z naszymi busami do Niemiec. Są to Certyfikat Kompetencji Zawodowych, Licencja na wykonywanie Międzynarodowego Transportu Drogowego Osób oraz Certyfikat Rzetelności z KRD.

Współpraca z nami jest nie tylko w pełni legalna, ale też bezpieczna. Wszystkie nasze wyjazdy odbywają się według ścisłego harmonogramu i zawsze w godzinach porannych, by zagwarantować Państwu dotarcie do celu jeszcze tego samego dnia. Wszystkie busy do Niemiec, które obsługuje nasza firma są punktualne, a o każdej zmianie są Państwo informowani na bieżąco i z odpowiednim wyprzedzeniem. Bardzo cenimy sobie dobrą współpracę z Klientem, dlatego nasze przewozy osób są nie tylko komfortowe, ale i bardzo dobrze zorganizowane.

Cały czas dbamy także by cały przejazd był dla Państwa maksymalnie wygodny. Każdy bus do Niemiec z naszej firmy posiada klimatyzację, ogrzewanie, wygodne fotele oraz niezawodny system GPS wyposażony z aktualne mapy. Nasza flota posiada ponadto aktualne badania techniczne oraz regularnie poddawana jest kontroli i ewentualnym naprawom, by zniwelować możliwość wystąpienia awarii w podróży podczas przewozów do Niemiec. Rzetelnie i kulturalnie – oto nasze motto podczas przewozów osób na trasie Świdnica-Niemcy.

Nasza oferta jest również bardzo atrakcyjna cenowo – jedyne 200 zł za przewozy do Niemiec, to według nas bardzo dobra okazja. To także bardzo dobra alternatywa dla autokarów, gdyż dowieziemy Państwa pod konkretny adres. Każdy z kierowców pracujących w naszej firmie posiada doświadczenie w międzynarodowym transporcie osób oraz aktualne badania stanu zdrowia niezbędne do odpowiedzialnego prowadzenia busów do Niemiec. Na dłuższe wyjazdy zapewniamy Państwu także obecność drugiego kierowcy, co znacznie podnosi bezpieczeństwo podróży. Szybko, odpowiedzialnie i komfortowo – takie hasło mogło by widnieć na każdym naszym busie do Niemiec.