Świadczymy przewozy z adresu na adres. Obsługujemy województwo dolnośląskie i część lubuskiego.
Skontaktuj się z nami: tel: + 48 74 8525472 kom. + 48 601789130


Koszt przejazdu od 200 zł


Poniżej prezentujemy dni wyjazdów:


Przewozy busami

Dzierżoniów → Niemcy

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych busów do Niemiec. Jesteśmy firma przewozową z doświadczeniem, profesjonalną obsługą oraz dużą flotą pojazdów. Niezależnie czy wyjeżdżają Państwo z Dzierżoniowa, czy innego miasta w województwie śląskim zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc i rzetelną obsługę. Przewozy do Niemiec, które świadczymy odbywają się według ustalonego harmonogramu, a nasi kierowcy zawsze są punktualni. Nigdy nie pozwolimy Państwu czekać na nasze busy do Niemiec, a o każdej zmianie zostaną Państwo bezzwłocznie poinformowani.

Nasi kierowcy to wyłącznie osoby z doświadczeniem w przewozie osób oraz obeznani z trasami międzynarodowymi. Każdy z nich posiada ponadto aktualne badania stanu zdrowia, co jest jednym z ważniejszych wymogów rzetelnego i bezpiecznego prowadzenia przewozów do Niemiec. Wszystkie nasze pojazdy przechodzą regularną kontrole stanu technicznego oraz posiadają aktualne badania uprawiające do poruszania się po drogach w Unii Europejskiej.

Busy do Niemiec, które dla Państwa organizujemy posiadają cały szereg udogodnień, które mają za zadanie zrekompensować Państwu dłuższe przejazdy: klimatyzacja, ogrzewanie, wygodne fotele, nawigacja GPS. Nasza firma świadczy przewozy do Niemiec już od dłuższego czasu dlatego możemy sobie pozwolić również na atrakcyjny cennik – podróż z Dzierżoniowa już od 200 zł! Zapraszamy do kontaktu!